Vezměte v úvahu i alternativu k Wordpressu

Wordpress není jediný systém určený pro správu obsahu webu, naopak existují lepší systémy! Modernější, rychlejší s více benefity.

Image

Minimum nutných aktualizací

Na rozdíl od Wordpressu nepodléhá provoz webu na Strapi vysokému počtu aktualizací jak systému, tak jednotlivých pluginů. Tím šetříte nejen náklady za údržnu, ale zárveň získáte bezepčnější systém pro svůj web.

Image

Správu webu zvládnete sami

Upravovat si web zvládnete i bez pomoci. Nemusíte tak používat další nástroje (např. Elementor), aby jste si na web přidali nebo upravili kousek textu. Jednoduše si přidáte nový blok, vyplníte formulář a po uložení máte hotovo. Navíc vám poskytneme znalostní bázi plnou rad, tipů a know-how, jak spravovat a vylepšovat v svůj web.

S řešením od nás v tom nebudete dlouhodobě sami.

Image

Podpora a know-how

Při realizaci webu na Wordpressu se často stává, že v důsledku nízké ceny a nebo realizací neodborným vývojářem, dojde k vytvoření webu, který sice vypadá "slušně", ale není vhodný ani pro daný segment, cílovou skupinu a zároveň neplní své cíle.

Image

Flexibilní a rozšířitelná administrace

Možnosti práce s obsahem jsou stejně tak rozmanité, jako možnosti rozšíření a napojení na další systémy. Administraci můžete využít i pro svoje další aktivity, třeba jako datovou vrstvu pro mobilní aplikaci.

Image

Dlouhá životnost a lepší konverze

Držet web aktuální je v rámci CSM Strapi jednoduší a méně nákladné, zároveň získáte rychlejší web, který znamená až o 40% lepší konverzní poměr, než pomalé weby.Získejte nabídku našeho řešení do druhého dne

Background image

Prezentaci designu a funkcí našeho řešení na CMS Strapi můžete mít už zítra. Ozvěte se nám, a domluvte si termín prezentace.